gry przygodowe jak wytresowac smoka

gry przygodowe jak wytresowac smoka

Affordable Family Adventures

Znalezienie niedrogie czynności do zrobienia jako rodzina może być wyzwaniem. Oto kilka pomysłów na zabawy Tobie i Twojej rodzinie zaangażowanych w przygodach, nie wydając dużo pieniędzy.

gry przygodowe jak wytresowac smoka

Pamiętacie gry na świeżym powietrzu z sąsiedztwa dzieci? Pamiętam, jak wiele radości użyłeś aby mieć z tych gier? Przeżyj to uczucie, grając w te gry z dziećmi. Gry w chowanego z dziećmi, ani wyciągać piłkę nożną i kopać go wokół. Niech dzieci zatrzymać się nieco później, a otrzymasz grę opuszcza puszkę dzieje się w ciemności, lub świetliki połowów i umieścić je w słoiku. Nawet prosta gra tag może być świetną zabawą http://shinysyl.com/pl/. Jeśli chcesz zrobić to trochę bardziej interesująca, zaprosić sąsiadów, aby wyjść i przyłączyć się do ciebie.

gry przygodowe jak wytresowac smoka

Jeśli nie masz ochoty kręci domu, przejść się lub przejechać rowerem rodziny. Głowa do lokalnego County lub stanowego parku i sprawdzeniu trasy. Zrób to ciekawe, i uzupełnić zamiatacz ulic polować, albo uczyć dzieci metod przetrwania, podczas gdy na szlaku. Upewnij się, aby przynieść przekąskę i coś do picia. Naucz je jak czytać kompas, czyli jak czytać mapę. Jeśli masz małe dzieci, zabrać je do farmy hobby lub centrum natury, albo sprawdź, czy lokalnego zoo lub Muzeum oferuje genealogicznego dni.

Ogrodnictwo może być przyjemny dla całej rodziny, a to satysfakcjonujące. To jest zabawa dla dzieci, aby zobaczyć efekty swojej ciężkiej pracy. Zacząć planować swój ogród w zimie lub wczesną wiosną. Jako rodzina, zaplanować, co masz zamiar posadzić i gdzie chcesz, aby Twój ogród będzie. Zacznij sadzonki pomieszczeniu około sześciu do ośmiu tygodni przed planowanym przenieść je drzwiami, głowę do lokalnego szklarni i kupić rośliny. Rozdzielić obowiązki ogrodniczych między wszystkich. Przypisywanie czyja jest kolej na działanie wody, a kto może wyeliminować lub chwastów razem.
Artykuł dzięki: