gry przygodowe pc ranking

gry przygodowe pc ranking

3: Budowa samoocena – Gry wideo są świetne narzędzia do budowania poczucia własnej wartości, ponieważ dostarczają one natychmiastowe informacje zwrotne dla dobrze wykonanej pracy i umożliwić dziecku poczuć miarą sukcesu nie zawsze mają w szkole lub w sytuacjach społecznych. Jest to szczególna premia dla dzieci, które są samotnikami i mają problemy w nauce. Gry zapewniają jasny cel i nagrodę za osiągnięcia go, co sprawia, że ??dzieci czują się świetnie.

4: umiejętności społecznych – Jest to jeden prawdopodobnie nie spodziewał się, ale nie ma badań, które pokazuje nastolatków, którzy grają w gry wideo grają z innymi, częściej niż nie, a 85% procent czasu ocenić ich zachowanie innych graczy jako „hojna i pomocny „. Istnieje wiele zachowań prospołecznych w świecie gier online, a dzieci mają zarówno możliwość „spotkania” ludzie z całego świata (ponownie, trzeba podjąć środki ostrożności z interakcji on-line) i „hang out” online z ich rzeczywistych przyjaciół.

gry przygodowe pc ranking

5: Zabawa – Gry wideo są zabawne, dlatego dzieci je lubią, a nie ma nic w tym złego! Myślę, że media głównego nurtu nie boi wielu rodziców do myślenia gry są złe lub niebezpieczne, gdy prawda jest tam wiele świetnych gier dla dzieci tam. Nie ma nic złego robi coś tylko dlatego, że ci się spodoba. Tak długo, jak wybrać gry, które są odpowiednie dla wieku i umiejętności swoich dzieci, niech cieszyć!

Artykuł dzięki: