gry przygodowe o syrenach

gry przygodowe o syrenach

Top 5 powodów, należy Let Your Kids Play Video Games

Tak, jestem graczem i mama, i jestem pewien, że to nie jest dla ciebie zaskoczeniem, że pozwoliłem moim dzieciom grać w gry wideo. Wbrew temu, co wielu rodziców Zakładamy, moje dzieci faktycznie grać mniej gier niż większość ich przyjaciół i mają dużo więcej ograniczeń na co oni mogą grać. Ponieważ jestem zaznajomiony z najbardziej popularnych tytułów, jestem w stanie lepiej wybrać, co jest właściwe dla nich, a nie po prostu założyć, wszystkie gry są „zabawki” i OK, dla dzieci … mogę powiedzieć dużo więcej na ten temat, ale to post na inny czas;) Być może zastanawiasz się, jeśli dzieci spędzają zbyt wiele czasu grając w gry wideo, lub jeśli robisz coś złego, ale pozwalając im „veg out” w przedniej części ekranu. Osobiście wolałbym moje dzieci wybrać gier dla ich czasu ekranowego (1-4 godzin tygodniowo koniec, żaden ciągu tygodnia, jeśli zastanawiasz się) niż TV lub filmów; powiem ci dlaczego:

Top 5 powodów, należy Let Your Kids Play Video Games:

1: pisania i liczenia – Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do „edutainment” gier typu, ale tak naprawdę wszystkie gry wymagają pewnej ilości czytania i wielu obecnych matematycznych i logicznych wyzwań. Jeśli chcesz aktywnie budować konkretny zestaw umiejętności, istnieją gry, które pomogą specjalnie z matematyki lub hiszpański lub co ty, ale większość gatunków oferują pewną czytania i rozumowania [z pewnością bardziej niż telewizja czy filmy].

2: Praca – Dzieci mogą bawić się razem lokalnie lub przez Internet (po internetowych ostrożności, oczywiście!), A istnieje wiele wspaniałych gier, które obecnie nie zachęcają spółdzielczego luz. Moje 10 i 8-latków są wielkimi fanami serii LEGO gier, które są przeznaczone dla dwóch graczy spółdzielczego zabawy. Dzieci muszą współpracować w rozwiązywaniu problemów i realizacji celów, strategii planu i dzielić nagrody.

Artykuł dzięki: